Výrobky na zakázku

Výrobky na zakázku

 

Ve spolupráci s firmami , které zastupujeme a s dalšími dodavateli jsme Vám schopni zajistit výrobu na zakázku od integrační úrovně (Level) 0 ? dodávek jednotlivých dílů až po úroveň (Level) 5 - plnou systémovou integraci s backplane, napájecími zdroji, montáží aktivních karet, propojené otestované a připravené k zaslání konečnému zákazníkovi). Popišme si co jednotlivé integrační úrovně zahrnují:

Level 0

Pouze mechanické komponenty, dodávky jednotlivých dílů ze standardního programu.

 

Level 1

Mechanická montáž dílů podle požadavků zákazníků. Použití standardních dílů.

Level 2
Elektrická a mechanická montáž. Výroba specifických dílů (změny barvy, úpravy, potisky, apod.) Otvory podle počtu kusů a tvaru se vyrábějí frézováním podle  2D výkresů (*.dwg, *.dxf,  *.cdr) , nebo 3D (step), nebo razníky (otvory pro konektory, větrací otvory, prostupy kabelových kanálů apod.) Minimální požadavky na kabeláž a testování (maximálně zemnící kabeláž, instalace ventilátorů, mechanických ochran kabelů apod.).


Level 3
Instalace elektronického vybavení. Jedná se zejména o montáž napájecích zdrojů, vnitřních propojovacích kabelů, propojení systémů pro kontrolu teploty, spínačů apod. Všechny prvky jsou propojené, otestované a balené pro konečného zákazníka.

Level 4
Celková integrace včetně instalace aktivních karet a software podle požadavků zákazníků, včetně funkčního celkového otestování. Případná výroba obalů pro konečného zákazníka je též možná.

Level 5
Kompletní integrované řešení včetně logistiky. Plně funkční systémy vyráběné podle požadavků zákazníků, integrace aktivních i pasivních prvků. Lokální i mezinárodní distribuce a poprodejní podpora. Hotová výroba je dodávána přímo OEM zákazníkům, nebo konečným zákazníkům podle požadavků zadavatele.

Neváhejte kontaktovat technické pracovníky firmy ZTC electronic Praha, s.r.o., kteří Vám rádi pomohou se zakázkovým řešením... zde jsou kontaktní údaje.

výkresy předních panelů
standardní otvory