O firmě

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., byla založena v roce 1990. Poskytujeme vysoce kvalitní řešení pro elektrotechnické a elektronické aplikace ve všech segmentech průmyslu. Systém managementu společnosti byl posouzen a shledán ve shodě s požadavky systémové normy ČSN EN ISO 9001:2016.

 

Společnost je zástupcem firem nVent-Schroff, nVent-Hoffman, PFLITSCH, PMA a Tyco/RPG v České a Slovenské republice. Dodáváme dále výrobky firem ABB, BOPLA, ERICO, IFM, MOLEX, SEIFERT, T&B, a dalších. V současné době obsahuje náš program asi 100 000 položek pro průmyslová použití, jakou jsou: skříně, nástěnné skříňky, klimatizační jednotky, přístrojová pouzdra, 19" šasi (Sub-Racky), přední panely a kazety, dále dodáváme systémy (ComapctPCI, AdvancedTCA, MicroTCA), napájecí zdroje, backplanes, konektory, průchodky (kabelové vývodky), kabelové kanály, ochranné hadice, ochranné oplety, různé koncovky, vázací pásky, průmyslová i ruční pouzdra pro elektronické aplikace, foliové klávesnice a mnoho dalších.

 

  Zaměřujeme se na robotiku a automatizaci, řídicí systémy, mobilní aplikace, aplikace v prostředích Ex, EMC, prostředí vysokých i nízkých teplot, s požadavky na vysoké IP krytí, vyžadující chemickou odolnost, odolnost na vibrace, UV či jiná záření, nebo na prostředí s požadavky na vysoký hygienický standard či vysokými požadavky na požární bezpečnost. Vlastnosti výrobků jsme většinou schopni doložit certifikáty oprávněných zkušebních autorit, které jsou platné v různých globálních průmyslových regionech.

 


 

Jsme pověřeni dodávat vysoce kvalitní řešení pro elektroniku a elektrotechniku včetně nezbytných služeb a tím přispívat k úspěchu našich zákazníků. Všichni naši zaměstnanci jsou odpovědni za stálé zlepšování úrovně našich dodávek a služeb, které nabízíme.